Dus, nog es, verbeter me als ik het niet begrijp:
Een fraudeur die 3 miljoen euro achterover drukte is veroordeeld.
Na 10 jaar gedegen onderzoek nota bene.
En zoals in de Franse wet staat, is de rechter VERPLICHT om dit soort daders hun passieve kiesrecht af te nemen, dus is dat ook gebeurd.
Maar omdat ze een fascist is, roepen Nederlandse media nu... moord en brand??
En dat haar veroordeling de fakking "dood van de democratie" is...??
Als je ziet wie er door NUnl, AD, NOS, Volkskrant of ED wordt gevraagd om commentaar, dan denk ik dat het adressenboekje van Der Sturmer nog minder nazi's bevatte. Trouw noemt de veroordeling zelfs het "zwartste scenario".
Je bent zelf het zwartste scenario. Zonder jullie zaten we nu niet met een wereld vol zwarthemden.
@grutjes En hoe zat het ook al weer met Nicolas #Sarkozy? Die werd ook toch veroordeeld maar daar was niet zoveel ophef over. Het is duidelijk dat zodra #extreem #rechts in het #geding is ze moord en brand schreeuwen over politiek proces of niet justitieel maar zijn wel zo om dat systeem te gebruiken in hun voordeel om het later als ze wel de macht hebben het om zeep helpen. Dat soot lui hoort niet in de #politiek. Het zijn #criminelen. Dit is een wolf in schaapskleren.